USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Hotel Florida Oaxaca

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

87

Hotel Florida Oaxaca 3*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Hotel Florida Oaxaca 3 αστέρων με μεγάλη βεράντα απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από την Αγορά Χειροτεχνίας Mercado de Artesanías. Κατά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο, μπορείτε να ανακαλύψετε τον Ναό του Santo Domingo de Guzman, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ., ή να περπατήσετε μόνο 10 λεπτά για να φτάσετε στο Μουσείο Rufino Tamayo.

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια τοποθεσία 12 λεπτά με τα πόδια από τον Δρόμο Andador de Macedonia Alcala. Από το Florida, μπορείτε εύκολα να φτάσετε στην Πλατεία Zócalo, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 600 μέτρων. Το κατάλυμα απέχει επίσης 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Las Casas.

Μπορείτε να απολαύσετε μεξικάνικη κουζίνα στο Restaurante Fonda Mexicana που βρίσκεται 250 μέτρα από το ξενοδοχείο.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Gimnasio Universitario UABJO
    2 χλμ.
  • Panteon General
    3,8 χλμ.
  • Tumba 105
    3,9 χλμ.
  • Paseo V
    2,6 χλμ.
  • Monte Alban
    3,9 χλμ.
  • Universidad Regional del Sureste
    1,1 χλμ.
  • Juego de Pelota Chico
    4 χλμ.
  • MM Cinemas
    2,8 χλμ.
  • Cinepolis
    2,2 χλμ.
  • Museum Site of Monte Alban
    4 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Οαχάκα
    8 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Δεν υπάρχει πάρκινγκ
  • 24ωρη υποδοχή
  • VIP check-in/ -out
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
  • Πυροσβεστήρες

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Ηλιόλουστη ταράτσα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 12:00 έως 22:00
Check-out: από 11:00 έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Hotel Florida Oaxaca;

    Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Florida Oaxaca μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • Πόσο απέχει το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Οαχάκα από τo Hotel Florida Oaxaca;

    Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Οαχάκα βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Hotel Florida Oaxaca.
  • 🚗

    Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo Hotel Florida Oaxaca;

    Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Hotel Florida Oaxaca.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo Hotel Florida Oaxaca;

    Σε τo Hotel Florida Oaxaca μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο;

    Η μέση τιμή δωματίου σε ξενοδοχείο αποτελεί 42$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Ξενοδοχείο προσφέρει Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size, Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι king-size και Δίκλινο δωμάτιο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-24
2026-09-25

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Hotel Florida Oaxaca, Μεξικό

Ignacio Aldama, 417 Colonia Centro Historico, Oaxaca, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © oaxaca-hotels.com

All rights reserved